کد خبر : 201480
تاریخ انتشار : دوشنبه 14 شهریور 1401 - 18:40

دانلود زیرنویس فیلم Hansan: Rising Dragon 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Hansan: Rising Dragon 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Hansan: Rising Dragon 2022 یک فیلم اکشن جنگی کره جنوبی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی کیم هان مین است. این دومین فیلم از سه گانه کیم در مورد نبردهایی به رهبری یی سان سین است که با فیلم ۲۰۱۴ دریاسالار: جریان های خروشان آغاز شد. این فیلم نبرد تاریخی هانسان را به

دانلود زیرنویس فیلم Hansan: Rising Dragon 2022 یک فیلم اکشن جنگی کره جنوبی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی کیم هان مین است. این دومین فیلم از سه گانه کیم در مورد نبردهایی به رهبری یی سان سین است که با فیلم ۲۰۱۴ دریاسالار: جریان های خروشان آغاز شد. این فیلم نبرد تاریخی هانسان را به تصویر می‌کشد که پنج سال قبل از نبرد میونگ یانگ در دریاسالار به تصویر کشیده شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Hansan: Rising Dragon 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Hansan: Rising Dragon 2022 در سال ۱۵۹۲، دریاسالار یی سون سین و ناوگانش در برابر قدرت نیروی دریایی مهاجم ژاپنی و کشتی های جنگی مهیب آن قرار گرفتند. وقتی نیروهای کره ای در بحران قرار می گیرند، دریاسالار به استفاده از سلاح مخفی خود، کشتی لاک پشت، متوسل می شود تا جریان این نبرد حماسی را در دریا تغییر دهد.

در سال ۲۰۱۳، همزمان با تولید فیلم دریاسالار: جریان‌های خروشان، بیگ استون پیکچرز برنامه‌های خود را برای تولید دو فیلم دیگر مرتبط با یی سان سین با نام‌های ظهور اژدهای هانسان و نوریانگ: دریای مرگ به‌عنوان دنباله‌ها، بسته به موفقیت فیلم دریاسالار فاش کرد.  پس از موفقیت در باکس آفیس دریاسالار که به پربیننده ترین و پرفروش ترین فیلم تمام دوران در کره جنوبی تبدیل شد، ساخت دنباله ها تایید شد.

صحنه های نبرد دریایی در هانسان برخلاف فیلم قبلی دریاسالار که در واقع در قایق شناور روی دریا فیلمبرداری شده بود، با استفاده از جلوه های بصری فیلمبرداری شدند. مجموعه VFX برای صحنه های نبرد دریایی در استادیوم اسکیت سرعت Gangneung که برای بازی های المپیک زمستانی پیونگ چانگ ۲۰۱۸ استفاده می شود ساخته شده است. برای صحنه‌هایی که در خشکی گرفته شده‌اند، مجموعه‌ای ویژه در یئوسو، استان جئولا جنوبی ساخته شد.

در طول صحنه نبرد دریایی در قسمت آخر فیلم، زیرنویس‌هایی برای دیالوگ‌های کره‌ای اضافه شد، زیرا به دلیل جلوه‌های صوتی و موسیقی پس‌زمینه صحنه‌های نبرد قابل شنیدن نبودند. این امر با واکنش های مطلوب مخاطبان و به طور کلی بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان مواجه شد.

زیرنویس فیلم Hansan: Rising Dragon 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Hansan: Rising Dragon 2022 در ۲۷ ژوئیه ۲۰۲۲ در قالب های IMAX، ۴DX و ScreenX توسط Lotte Entertainment منتشر شد. Well Go USA حقوق آمریکای شمالی را برای توزیع فیلم به دست آورد. حقوق این فیلم همچنین به ۹۹ کشور از جمله ژاپن، چین، تایوان، سنگاپور، استرالیا، نیوزیلند و فرانسه پیش فروش شد. در ۲۹ ژوئیه، در ۳۲ صفحه نمایش در ایالات متحده منتشر شد.

زیرنویس فیلم Hansan: Rising Dragon 2022 - بلو سابتایتل

در ژوئیه ۲۰۲۲، این فیلم به عنوان فیلم اصلی در بیست و یکمین جشنواره فیلم آسیایی نیویورک انتخاب شد، جایی که در ۲۸ ژوئیه برای اولین بار در ایالات متحده در سالن Lila Acheson Wallace Auditorium، انجمن آسیا به نمایش درآمد. این فیلم همچنین به بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم فانتزیا دعوت شده و برای اولین بار در آمریکای شمالی در ۲۷ ژوئیه ۲۰۲۲ به نمایش درآمد.

زیرنویس Hansan: Rising Dragon 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Hansan: Rising Dragon 2022 در ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۲، دو روز قبل از اکران در سینما، Hansan: Rising Dragon 147909 پیش فروش را به ثبت رساند و رکورد بیشترین فروش بلیت های پیش فروش در تاریخ اخیر را شکست، که قبلاً در اختیار فیلم برنده اسکار انگل (۲۰۱۹) بود. این فیلم در ۲۲۲۳ صفحه در ۲۷ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شد. افتتاحیه ۳۸۶۰۰۰ پذیرش ثبت کرد و در صدر باکس آفیس کره جنوبی قرار گرفت. این فیلم در ۴ روز اکران از ۱ میلیون پذیرش و در ۵ روز اکران از ۲ میلیون پذیرش فراتر رفت. در روز هشتم، این اولین فیلم کره ای سال ۲۰۲۲ پس از The Roundup بود که از ۳ میلیون پذیرش عبور کرد. در پانزدهمین روز انتشار، از ۵ میلیون پذیرش فراتر رفت.

از ۳۱ آگوست ۲۰۲۲، این فیلم دومین فیلم کره ای پرفروش سال ۲۰۲۲ با فروش ۵۳,۳۲۰,۰۸۴ دلار آمریکا و ۷,۰۸۰,۲۶۶ پذیرش است.

زیرنویس Hansan: Rising Dragon 2022 - بلو سابتایتل

شیم سون آه که برای یونهاپ نیوز می نویسد، این فیلم را به عنوان “یک پیش درآمد بصری دیدنی و جذاب از حماسه دریایی” با “تشریح سریع و دقیق اطلاعات تاریخی” و “صحنه های نفس گیر و هیجان انگیز” توصیف کرد. کیم نارا. در نقد او برای My Daily از نمایش پارک هیل از یی سان سین و تجربه سینمایی ۵۱ دقیقه نبرد دریایی قدردانی کرد. چوی تامی در نوشتن برای Maeil Business اظهار داشت که هانسان با شخصیت‌های روشن، مضامین و نبرد دریایی تماشایی یک پله در مقایسه با دریاسالار پیشرفت کرده است و بازی پارک هیل و سایر بازیگران را ستود.  چوی یانگ جو از No Cut News نبرد دریایی را “نه تنها از نظر بصری، بلکه از نظر شنیداری نیز طاقت فرسا” خواند و کارگردان را به خاطر حفظ واقع گرایی جنگ تحسین کرد. جو جی یونگ در نقد خود برای Sports Chosun نوشت که بازآفرینی کشتی لاک پشت قلب بینندگان را تسخیر کرد تا جایی که ترسی که ارتش ژاپن پس از دیدن کشتی لاک پشت تجربه کرده بود به صفحه نمایش منتقل شد. جو همچنین کارگردانی کیم هان مین را که کاستی های اثر قبلی (دریاسالار) را جبران کرد و اجرای پارک هیل و بیون یوهان را تحسین کرد.  آهنگ کیونگ وون که برای Cine21 نوشته است، از کمال فنی که به طور واقع بینانه جریان دریا را به طور رضایت بخشی بازتولید می کند و بازآفرینی کشتی لاک پشت ها را قدردانی می کند و اضافه می کند که اژدهای ذکر شده در عنوان می تواند یا خود یی سان سین باشد یا کشتی لاک پشت که نقش مهمی در نبرد دارد. در پایان، سونگ فیلم را به‌عنوان «آینه‌ای غول‌پیکر که تاریخ را منعکس می‌کند» توصیف کرد. کانگ نای‌ری در نقد خود برای YTN، از نمایش پارک هائیل از «رهبری که روز و شب برای نجات چوسون تلاش می‌کند» قدردانی کرد. و اجرای بیون یوهان که تنش را تا پایان حفظ کرد و اظهار داشت که ظاهر کشتی لاک پشت “هیجان و نشاط را برای تماشاگران به ارمغان آورد”. منتقدان آن را جالب دانستند که فیلم از دیدگاه مهاجمان ژاپنی روایت می‌شود و اجازه نمی‌دهد مخاطب کاملاً از تاکتیک‌های ارتش چوسون آگاه شود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مزایای درج رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح