کد خبر : 201901
تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 شهریور 1401 - 9:42

دانلود زیرنویس فیلم Bodies Bodies Bodies 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Bodies Bodies Bodies 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Bodies Bodies Bodies 2022 یک فیلم ترسناک کمدی سیاه آمریکایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی هلینا ریجن در اولین فیلم انگلیسی زبان خود است. این فیلم که توسط سارا دلاپ بر اساس داستانی از کریستن روپنیان نوشته شده است، بازیگرانی چون آماندلا استنبرگ، ماریا باکالووا، میهالا هرولد، چیس سوئی واندرز، ریچل سنوت، لی

دانلود زیرنویس فیلم Bodies Bodies Bodies 2022 یک فیلم ترسناک کمدی سیاه آمریکایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی هلینا ریجن در اولین فیلم انگلیسی زبان خود است. این فیلم که توسط سارا دلاپ بر اساس داستانی از کریستن روپنیان نوشته شده است، بازیگرانی چون آماندلا استنبرگ، ماریا باکالووا، میهالا هرولد، چیس سوئی واندرز، ریچل سنوت، لی پیس و پیت دیویدسون به ایفای نقش پرداخته اند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Bodies Bodies Bodies 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Bodies Bodies Bodies 2022 بی، یک زن جوان از طبقه کارگر از اروپای شرقی، با دوست دختر ثروتمندش سوفی به یک “پارتی طوفان” در عمارت متعلق به خانواده دوست دوران کودکی سوفی، دیوید، سفر می کند. مهمانان دیگر عبارتند از دیوید، دوست دختر بازیگرش اما، پادکست آلیس، دوست پسر جدید بسیار بزرگتر او گرگ، و جردن مرموز. مهمان دیگری به نام مکس پس از دعوا با دیوید رفت. پس از نوشیدن، استفاده از مواد مخدر و رقصیدن، گروه تصمیم می‌گیرند تا «Bodies Bodies Bodies» را بازی کنند، یک قتل در بازی سبک تاریک. بازی زمانی به پایان می رسد که گرگ زود به رختخواب می رود و دیوید پس از دعوا با اما آنجا را ترک می کند. با بدتر شدن طوفان، برق قطع می‌شود و بی دیوید را در حالی که گلویش بریده شده، یک کوکری آغشته به خون در همان نزدیکی بیرون می‌بیند. گروه سعی می کنند در ماشین سوفی برای کمک بروند اما باتری آن را خاموش می بینند.

گرگ به عنوان قاتل دیوید مظنون می شود که گروه متوجه می شود که او یک کیف همراه با چاقو دارد. آنها با اسلحه با گرگ که در ورزشگاه عمارت خواب بود روبرو می شوند. گرگ در ابتدا ناباورانه متوجه می شود که آنها جدی هستند و خصومت خود را برمی گرداند. پس از کشمکش، زنبور با استفاده از زنگ کتری او را می کشد. گروه شک دارند که گرگ قاتل بوده باشد و اِما تئوری می‌دهد که مکس که به اما اعتراف کرده بود برای کشتن دیوید بازگشته است. سوفی، یک معتاد هوشیار، عود می کند. اما پیش از پذیرش مواد مخدر، او را می بوسد، در حالی که سوفی گیج می شود. آلیس بعداً اِما را در پایین پله ها مرده می یابد و معتقد است که گروه یکی یکی کشته می شوند. جردن و آلیس به بی شک شک کردند و فاش کردند که هیچ کس با نام او به عنوان فارغ التحصیل از کالج او ثبت نشده است. آنها Bee را به داخل طوفان انداختند.

با بازگشت به ماشین سوفی، بی لباس زیری پیدا می‌کند که با سوتین جردن در صندلی عقب همخوانی دارد. او جردن را می بیند که اسلحه پدر دیوید را از پنجره در دست گرفته است، سپس از طریق یک درب حیوان خانگی به عمارت خزیده است. Bee با گروه روبرو می شود و فاش می کند که برای مراقبت از مادرش که دارای اختلال شخصیت مرزی است، دانشگاه را رها کرده است. درگیری لفظی وحشیانه ای بین گروه در می گیرد. جردن که مشخص شد “قاتل” در بازی Bodies Bodies Bodies بوده است، از سوفی به دلیل اعتیادش به مواد مخدر و استفاده از دیوید برای بازگرداندن دسترسی به صندوق اعتماد خود ابراز ناراحتی می کند و ادعا می کند که سوفی با جردن به Bee خیانت کرده است. سوفی بیان می‌کند که چرا با جردن قرار نمی‌گذارد، که از دوستانش دوری می‌کند، زیرا رفتار آنها هوشیاری او را به چالش می‌کشد، و فاش می‌کند که جردن فقط به پادکست آلیس «نفرت گوش می‌دهد». پس از پاسخ آلیس با توهین به ناامنی های جردن، جردن به پای آلیس شلیک می کند. مبارزه برای تفنگ به شرح زیر است. آلیس از ناحیه گلو مورد اصابت گلوله قرار گرفت. در حالی که سوفی و ​​جردن دعوا می‌کنند، بی جردن را از بالای پلکان هل می‌دهد. جردن با نفس در حال مرگش به بی می گوید که پیامک های سوفی را چک کند. زنبور از سوفی پنهان می شود.

وقتی صبح می‌رسد و طوفان تمام می‌شود، سوفی با گریه به بی اعتراف می‌کند که عود کرده است و شاهد افتادن اِما از پله‌ها بوده و جان خود را از دست داده است. با این حال، Bee او را زیر اسلحه نگه می دارد و از او می خواهد که متن های او را ببیند. سوفی گوشی خود را دور می اندازد و آن ها تقلا می کنند و ناخواسته گوشی دیوید را برمی دارد و این نشان می دهد که دیوید به طور تصادفی گلوی خود را برید و سعی داشت از کوکری برای باز کردن یک بطری شراب برای ویدیوی TikTok استفاده کند – که نشان می دهد در نهایت هیچ قاتل واقعی وجود ندارد. . از آنجایی که بی و سوفی متوجه می شوند که خونریزی شب بیهوده بوده است، مکس گیج به عمارت برمی گردد و قدرت دوباره روشن می شود.

زیرنویس فیلم Bodies Bodies Bodies 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Bodies Bodies Bodies 2022 در مارس ۲۰۱۸، A24 Bodies, Bodies, Bodies را خریداری کرد که یک فیلمنامه مشخصات نوشته شده توسط کریستن روپنیان است. در سپتامبر ۲۰۱۹، اعلام شد که کلویی اوکونو فیلمنامه را بازنویسی کرده و فیلم را کارگردانی خواهد کرد. در آوریل ۲۰۲۱، گزارش شد که آماندلا استنبرگ و ماریا باکالووا قرار است در این فیلم بازی کنند، در حالی که پیت دیویدسون و میهالا هرولد در حال مذاکره برای پیوستن به بازیگران بودند و هالینا راین اکنون قرار است کارگردانی کند. باکالووا گفت که از حضور در یک فیلم ترسناک می ترسید، زیرا از تماشای آنها ترسیده بود، اما فکر می کرد که فیلم های A24 عمیق تر هستند. او گفت که این فیلم “بیشتر شبیه یک کمدی با درجه R است.” در ماه مه ۲۰۲۱، بازیگران لی پیس، ریچل سنوت، چیس سوئی واندرز و کانر اومالی به فیلم پیوستند و بازیگران دیویدسون و هرولد نیز تایید شد.

موسیقی فیلم توسط Disasterpeace در مارس ۲۰۲۲ ساخته شد. Charli XCX آهنگ “دختر داغ” را برای فیلم اجرا کرد که به صورت تک آهنگ در ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شد. آلبوم ۹ موسیقی در ۱۰ آگوست ۲۰۲۲ منتشر شد. توسط A24 Music. مگان کوریر به عنوان ناظر موسیقی این فیلم شناخته شد و شامل ۱۵ آهنگ اعتباری از طیف گسترده ای از هنرمندان از جمله شایگرل، کیلو کیش، پرنسس نوکیا، ایگی آزالیا و تامی جنسیس است. انتخاب موسیقی دارای اهمیت زیادی از رپرهای زن و خواننده و ترانه سرا است.

Bodies Bodies Bodies در ۱۴ مارس ۲۰۲۲ در South by Southwest اکران شد. این فیلم در تاریخ ۵ اوت ۲۰۲۲ در شهرهای منتخب اکران شد، قبل از گسترش سراسری در ۱۲ اوت. Stage 6 Films فیلم را در سطح بین المللی توزیع خواهد کرد.

زیرنویس Bodies Bodies Bodies 2022 - بلو سابتایتل

Bodies Bodies Bodies در آخر هفته افتتاحیه خود از شش سالن سینما در لس آنجلس و نیویورک ۲۲۶۶۵۳ دلار به دست آورد. میانگین ۳۷۷۷۵ دلار در هر مکان دومین بهترین سال ۲۰۲۲ برای اکران محدود بود، پس از همه چیز همه جا همه در یک زمان (۵۰،۱۳۰ دلار در ماه مارس). این فیلم در آخر هفته دوم خود به ۱۲۸۳ سینما گسترش یافت و پیش‌بینی می‌شد که ۲ تا ۳ میلیون دلار بفروشد. این فیلم ۳.۱ میلیون دلار ساخت و در گیشه هشتم شد. این فیلم با گسترش به ۲۵۴۱ سینما در سومین آخر هفته‌اش، ۲.۶ میلیون دلار فروش کرد و دهم شد. آخر هفته بعد ۱.۱ میلیون دلار به دست آورد و چهاردهم شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مزایای درج رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح