کد خبر : 201672
تاریخ انتشار : شنبه 19 شهریور 1401 - 11:01

دانلود زیرنویس فیلم Ek Villain Returns 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ek Villain Returns 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ek Villain Returns 2022 یک فیلم اکشن مهیج هندی زبان هندی محصول ۲۰۲۲ است به نویسندگی و کارگردانی موهیت سوری، که جانشین معنوی فیلم او در سال ۲۰۱۴ است، و توسط سری T و Balaji Motion Pictures تولید شده است. جان آبراهام، آرجون کاپور، دیشا پاتانی و تارا سوتاریا در آن بازی

دانلود زیرنویس فیلم Ek Villain Returns 2022 یک فیلم اکشن مهیج هندی زبان هندی محصول ۲۰۲۲ است به نویسندگی و کارگردانی موهیت سوری، که جانشین معنوی فیلم او در سال ۲۰۱۴ است، و توسط سری T و Balaji Motion Pictures تولید شده است. جان آبراهام، آرجون کاپور، دیشا پاتانی و تارا سوتاریا در آن بازی می‌کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Ek Villain Returns 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Ek Villain Returns 2022 یک مزاحم نقابدار وارد یک مجتمع آپارتمانی می شود و در آنجا به خواننده ای به نام آروی مالهوترا حمله می کند و او را می کشد. پلیس به سرپرستی افسر سابق CBI و DCP Aditya Rathore، استنباط می کند که حمله توسط Gautham Mehra، که پسر تاجری به نام Divesh Mehra است، سازماندهی شده است و او را دستگیر می کنند.

فلاش بک: گوتام مهرا یک پسر بچه لوس است که توسط پدرش، دیوش، به دلیل ایجاد غوغا در عروسی دوست دختر سابقش مورد سرزنش قرار می گیرد. ویدیوی غوغایی توسط خواننده آروی به صورت آهنگ رپ ساخته شده است. گوتام قصد دارد از آروی انتقام بگیرد. او که وانمود می کند عاشق اوست، به او کمک می کند تا رقیبش قیران را بترساند. آروی عاشق گوتام می‌شود و راز تولدش را فاش می‌کند، اینکه پدرش بالکریشنان شاستری، خواننده محبوب، با مادرش رابطه غیر نظامی داشت، اما هیچ‌کدام از آنها را نپذیرفت. هدف اصلی او این است که پدرش با تبدیل شدن به یک خواننده مشهور، او را به عنوان دختر خود بپذیرد. گوتام عکس های دوران کودکی آروی را فاش می کند و شاستری علناً دخترش را رد می کند. آروی دل شکسته است. سه ماه پس از جدایی، زمانی که گوتام مورد حمله شوهر دوست دختر سابقش قرار می گیرد و آروی از او مراقبت می کند، متوجه عشق خود به او می شود. او از او التماس می کند که به او فرصتی دوباره بدهد، اما آروی او را ترک می کند، البته با دلی سنگین.

زیرنویس فیلم Ek Villain Returns 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Ek Villain Returns 2022 حال: گوتام از دست پلیس ها می گریزد. ACP V. K. Ganesan حدس می‌زند که گوتام آروی را نکشته است. پلیس بهیراو پوروهیت را بازجویی می کند که آروی از تلفنش با او تماس گرفته بود، روزی که او به قتل رسید، اما او ارتکاب جنایت را انکار می کند و هیچ مدرکی نیز وجود ندارد. گانسان الگویی را تعیین می کند که قاتل تنها دختران جوان را با معشوقه های یک طرفه هدف قرار می دهد، پس از کشف اینکه ۱۸ دختر در ۶ ماه گذشته با شیوه های مشابه به قتل رسیده اند. شرایط بعدی گانسان مشخص می کند که گوتام قاتل زنجیره ای نیست.

فلاش بک: بهیراو یک راننده تاکسی است که به همراه دوستش کشاو به صورت پاره وقت به عنوان نگهبان باغ وحش کار می کند. او با راسیکا، دختر خرده‌فروش در یک مرکز خرید آشنا می‌شود، عمیقاً عاشق او می‌شود و برنامه‌های ازدواج را در سر می‌گیرد. یک روز، راسیکا گروهی از سرکش را که او را اذیت می‌کردند، مجروح می‌کند، که جنبه تاریک او را برای بهایراو آشکار می‌کند. روزی که بهیراو تصمیم می گیرد از راسیکا خواستگاری کند، شاهد صمیمی شدن او با مدیرش، مردی متاهل است و دلش شکسته است. راسیکا متعاقباً او را تحریک می کند تا دخترانی را بکشد که احساسات دوست پسر مربوطه خود را متقابل نمی کنند. یک روز که آروی در تاکسی خود در حال سفر است، بهایراو متوجه می شود که او گوتام را رها کرده است و به او حمله می کند.

حال: گوتام از آدرس باغ وحش بهایراو باخبر می شود و برای مقابله با او می رود. گانسان توسط بهیراو کشته می شود. معلوم می شود که آروی در واقع زنده است. او سعی می کند از باغ وحشی که توسط بهیراو نگهداری می شد فرار کند اما او او را می گیرد و در یک قفس زیرزمینی حبس می کند. درست زمانی که گوتام و بهایراو در شرف دعوا هستند، پلیس می آید و بهیراو را بازداشت می کند. آنها از بچه کشاو (دوست بهیراو در باغ وحش) که به پلیس می گوید قاتل پدرش است، تحقیق می کنند. پلیس همچنین صحنه جنایت را بررسی می کند که جسد دختری را پیدا می کند، اما آن آروی نیست. بیرون ایستگاه، گوتام بهایراو و راسیکا را در آغوش گرفته‌اند. هر دو به قفس آروی می روند و فکر می کنند که او بیهوش است. اما او نیست و بهیراو را با یک تکه شیشه ای که در آنجا پیدا کرده است خنجر می زند. راسیکا شروع به خندیدن می کند در حالی که بهیراو به آروی حمله می کند. گوتام می آید تا آروی را نجات دهد و درگیری بین بچه ها در می گیرد. بهایراو به گوتام ضربه می زند و او روی زمین می افتد. Bhairav ​​از Rasika می خواهد تا ۵ ستاره دریافت کند. گوتام شروع به خندیدن می کند و می پرسد راسیکا کیست؟ او به بهیراو می گوید که او رفته است. سپس بهیراو متوجه شد که در واقع سهواً راسیکا را در حالی که او را در آغوش گرفته بود کشته و از او خواسته بود که او را ترک نکند. در حالی که گوتام و آروی با هم آشتی می کنند، روی زمین می افتد. گوتام را در حال حضور در کنسرت آروی می بینیم.

زیرنویس فیلم Ek Villain Returns 2022 - بلو سابتایتل

در صحنه پس از اعتبار، در یک بیمارستان روانی، راکش مهادکار از پیش درآمد را می بینیم که از تصادف جان سالم به در برده است، با بهیراو که یک چشم خود را به دلیل حمله ببر از دست داده است، ملاقات می کند. راکش به اتاق بهیراو می رود و داروها و دستگاه های بهیراو را از برق می کشد و قول خود را از قسمت پیش درآمد می گوید و بهایرو درست قبل از اینکه صفحه سیاه شود از خواب بیدار می شود.

آدیتیا روی کاپور در ابتدا برای نقشی که آرجون کاپور به تصویر می‌کشید قرارداد امضا کرد، اما بعداً به دلیل اختلافات خلاقانه با کارگردان Mohit Suri از این نقش انصراف داد. سپس به کارتیک آریان نزدیک شد، اما او به دلیل درگیری های تاریخی با داماکای خود نتوانست این پیشنهاد را بپذیرد.

آهنگ‌های آنکیت تیواری، تانیشک باغچی و کاوشیک گودو ساخته شده‌اند. شعر توسط Manoj Muntashir، Kunaal Vermaa، Tanishk Bagchi و Prince Dubey سروده شده است. موسیقی متن فیلم توسط راجو سینگ ساخته شده است.

آهنگ “Galliyan Returns” از آهنگ Galliyan برای فیلم Ek Villain در سال ۲۰۱۴ که توسط آنکیت تیواری خوانده شد و توسط Manoj Muntashir نوشته شده بود، بازسازی شد. دومین تک آهنگ به نام “دیل” در ۸ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شد. سومین تک‌آهنگ با عنوان “شعامت” در ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۲ با تارا سوتاریا اولین خوانندگی خود را منتشر کرد. چهارمین تک‌آهنگ با نام «Naa Tere Bin» در ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شد.

زیرنویس Ek Villain Returns 2022 - بلو سابتایتل

Ek Villain Returns در روز افتتاحیه خود ۷.۰۵ کرور در باکس آفیس داخلی کسب کرد. در روز دوم، این فیلم ۷.۴۷ کرور جمع آوری کرد. در روز سوم، فیلم ۹.۰۲ کرور روپیه جمع‌آوری کرد، که مجموع کل مجموعه داخلی آخر هفته را به ۲۳.۵۴ کرور رساند.

تا ۱۸ آگوست ۲۰۲۲، این فیلم ۴۹.۶۳ کرور روپیه (۶.۲ میلیون دلار آمریکا) در هند و ۱۳.۹۴ کرور روپیه (۱.۷ میلیون دلار) در خارج از کشور فروخت، برای کلکسیونی ناخالص جهانی ۶۳.۵۷ کرور روپیه (۸.۰ میلیون دلار).

Ek Villain Returns نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد. یکی از منتقدان بالیوود هونگاما به فیلم ۴ از ۵ ستاره داد و نوشت: “EK VILLAIN RETURNS مظهر موسیقی عالی، تصاویری شگفت انگیز و لحظات هیجان انگیز است”. شوتا کشری از India Today به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “طرح جذاب Ek Villain Returns با یک خط داستانی جذاب برنده است. Mohit Suri که با اولین فیلم از سری Ek Villain کار خوبی انجام داد، به ارمغان می آورد. یک سرگرم کننده ماسالا با دیالوگ های انبوه، لحظات هیجان انگیز و بازی های خوب در ادامه». روهیت باتناگار از روزنامه فری پرس به این فیلم ۳ ستاره از ۵ ستاره داد و نوشت: “Ek Villain Returns مطمئناً بازگشته است اما نه با حال و هوای قبلی. از این فیلم لذت ببرید تا یک هیجان انگیز شیک را تجربه کنید که به خوبی با جذابیت انبوه کنار می آید.” Rachana Dubey از The Times of India به این فیلم ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Ek Villain Returns پیچ و تاب های زیادی دارد اما باعث نمی شود از نظر احساسی برای هیچ یک از شخصیت ها یا داستان تشویق شوید، هر چند شما آرزوی موقعیت را دارید. متفاوت بود». ناندینی رامناث از Scroll.in به فیلم ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “سرها خرد شده اند و خون در سرتاسر Ek Villain Returns جریان دارد، اما هیچ چیز ترسناک تر از ارزش گذاری زن ستیزی نیست”. آویناش لوهانا از Pinkvilla به این فیلم امتیاز ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Ek Villain Returns یک سرگرم کننده امیدوارکننده بود، اما این داستان کلی است که ثابت می کند که یک داستان ناگوار است”.

زیرنویس Ek Villain Returns 2022 - بلو سابتایتل

سونیل دضیا از نیوز ۱۸ به این فیلم ۱.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Ek Villain Returns فقط بعد از وقفه شروع می شود و سپس تبدیل به فیلمی می شود که باید از ابتدا می شد. نیمه اول حتی هدر می رود. اگر به سختی تلاش می کند تا مخاطب را روی شخصیت هایی سرمایه گذاری کند که دیالوگ هایی را می گویند که مستقیماً از بالیوود دهه ۸۰ است.  شوبهرا گوپتا از ایندین اکسپرس به این فیلم امتیاز ۱ از ۵ ستاره داد و نوشت: “دیشا پاتانی، تارا سوتاریا، آرجون کاپور، بازیگر جان آبراهام دارای طرحی نامرتب و اجرای پیاده‌روی است که باعث می‌شود اک ویلین فیلم بهتری به نظر برسد”. سایبال چاترجی از NDTV به این فیلم امتیاز ۱ از ۵ ستاره داد و نوشت: “آرجون کاپور و جان آبراهام در تطابق با خلأ فیلم از یکدیگر پیشی می گیرند. در مورد تارا سوتاریا و دیشا پاتانی، هر چه کمتر گفته شود، بهتر است”. آنا م.م. Vetticad از Firstpost به این فیلم امتیاز ۰.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “جان آبراهام به سختی بیان خود را در طول بازگشت Ek Villain Returns تغییر می دهد. همبازی های او در شرایطی که فقط می توان آن را به عنوان شرایط ناگوار توصیف کرد بهترین کار را انجام می دهند”.  سوکانیا وما از ردیف به این فیلم امتیاز ۰.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: «Ek Villain Returns به محبوبیت آهنگ Galliyan بازگشت تا جذابیت آن را افزایش دهد».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مزایای درج رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح