کد خبر : 201633
تاریخ انتشار : پنجشنبه 17 شهریور 1401 - 12:04

دانلود زیرنویس فیلم Emergency Declaration 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Emergency Declaration 2021  – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Emergency Declaration 2021 اعلامیه اضطراری یک فیلم اکشن فاجعه آمیز کره جنوبی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی هان جائه ریم و با بازی سونگ کانگ هو، لی بیونگ هون، جئون دوم یون است. gil.  این فیلم بر اساس یک فاجعه هوایی واقعی است که در آن یک هواپیما اعلام آمادگی کرد و

دانلود زیرنویس فیلم Emergency Declaration 2021 اعلامیه اضطراری یک فیلم اکشن فاجعه آمیز کره جنوبی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی هان جائه ریم و با بازی سونگ کانگ هو، لی بیونگ هون، جئون دوم یون است. gil.  این فیلم بر اساس یک فاجعه هوایی واقعی است که در آن یک هواپیما اعلام آمادگی کرد و خواستار فرود بدون قید و شرط شد. فیلمبرداری در ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۰ پس از به تعویق افتادن به دلیل ظهور مجدد COVID-19 در آگوست ۲۰۲۰ دوباره شروع شد. این فیلم در ۲۴ اکتبر ۲۰۲۰ به پایان رسید.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Emergency Declaration 2021  - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Emergency Declaration 2021 هنگامی که یک وحشت بی‌سابقه در حین پرواز اتفاق می‌افتد، یک هواپیما مجبور می‌شود وضعیت اضطراری را اعلام کند. این فیلم برای اولین بار در بخش خارج از رقابت هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن در ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱ به نمایش درآمد. در ۳ آگوست ۲۰۲۲ در کره جنوبی روی صفحه نمایش ۴DX با ترکیب ۴DX و ScreenX علاوه بر IMAX منتشر شد. این فیلم که با هزینه ۲۶ میلیارد روپیه (۲۲.۷۳ میلیون دلار آمریکا) تولید شد، در رتبه اول باکس آفیس کره جنوبی قرار گرفت و در ۱۸ روز از دو میلیون پذیرش فراتر رفت. این فیلم در حال حاضر پنجمین فیلم کره ای پرفروش سال ۲۰۲۲ با فروش ۱۸.۷ میلیون دلار آمریکا و ۲ میلیون بیننده است.

در ۲۹ آگوست ۲۰۱۹، شوباکس تأیید کرد که سونگ کانگ هو و لی بیونگ هون برای حضور در فیلم بعدی اعلامیه اضطراری کارگردان هان جائه ریم توافق کرده اند. در ۳۰ مارس ۲۰۲۰، گزارش شد که فیلم به دلیل شیوع COVID-19 متوقف شده است. در ماه مه ۲۰۲۰، بازیگران فیلم با نام های سونگ کانگ هو، لی بیونگ هون، جئون دو یون، کیم نام گیل، ییم سی وان، کیم سو جین و پارک هه جون نهایی شدند. فیلمبرداری در همان ماه آغاز شد.

مجموعه هواپیما، با حمل و نقل هوایی کل هواپیمای زباله از ایالات متحده ساخته شده است. برای ساخت مجموعه از موتیف مدل اولیه بوئینگ ۷۷۷ استفاده شده است. با کمک یک گیمبال به قطر ۷ متر و طول ۱۲ متر، آن را برای چرخش ۳۶۰ درجه ساختند.

در ۳۱ آگوست ۲۰۲۰، توزیع کنندگان فیلم Showbox اطلاع دادند که فیلمبرداری به دلیل ظهور مجدد COVID-19 متوقف شده است. فیلمبرداری در ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۰ دوباره آغاز شد و در ۲۴ اکتبر ۲۰۲۰ به پایان رسید. کارگردان در پایان گفت: “به عنوان یک تهیه کننده و کارگردان، از این واقعیت که همه فیلمبرداری را به خوبی به پایان رساندند، بسیار راضی هستم.” در پست پروداکشن، کارگردان هان جائه ریم درباره فیلمبرداری و اجرا گفت: “دکور هم یک دکور است، اما بخشی که باید در صحنه هواپیما مراقب آن بود، بازی فوق العاده بازیگران است. این چیزی است که من واقعا می خواهم. خودنمایی کردن»

زیرنویس فیلم Emergency Declaration 2021  - بلو سابتایتل

زیرنویس Emergency Declaration 2021 اعلامیه اضطراری به بخش خارج از رقابت هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن که از ۶ تا ۱۷ جولای ۲۰۲۱ برگزار می شود دعوت شده است.  اولین نمایش جهانی آن در ۱۶ ژوئیه در جشنواره فیلم کن بود. قرار بود این فیلم در ژانویه ۲۰۲۲ اکران شود، اما به دلیل موج جدیدی از همه گیری COVID-19 اکران آن به تعویق افتاد. سرانجام در ۳ آگوست ۲۰۲۲ در کره جنوبی اکران شد و در ۱۲ آگوست ۲۰۲۲ در ایالات متحده اکران خواهد شد. این فیلم در ۴ آگوست در سنگاپور، تایلند، هنگ کنگ و مالزی اکران شد و به بخش Orbita، بخش مسابقه در پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم سیجس که از ۶ اکتبر تا ۱۶ اکتبر ۲۰۲۲ برگزار می شود، دعوت شده است.

این فیلم در تاریخ ۳ آگوست ۱۷۷۶ در پرده های سینما منتشر شد. با ۳۳۶۷۵۱ بیننده در جایگاه اول باکس آفیس کره قرار گرفت. این فیلم پس از دو روز در صدر باکس آفیس، یک میلیون بیننده در روز چهارم اکران خود داشت. ۱۸ روز طول کشید تا فیلم از ۲ میلیون بیننده عبور کرد.

از ۲۲ آگوست ۲۰۲۲، این فیلم پنجمین فیلم کره ای پرفروش سال ۲۰۲۲ با فروش ۱۵,۳۹۱,۰۳۷ دلار آمریکا و ۲,۰۲۷,۲۶۰ پذیرش است.

زیرنویس Emergency Declaration 2021  - بلو سابتایتل

این فیلم در تاریخ ۳ آگوست ۱۷۷۶ در پرده های سینما منتشر شد. با ۳۳۶۷۵۱ بیننده در جایگاه اول باکس آفیس کره قرار گرفت. این فیلم پس از دو روز در صدر باکس آفیس، یک میلیون بیننده در روز چهارم اکران خود داشت. ۱۸ روز طول کشید تا فیلم از ۲ میلیون بیننده عبور کرد.

از ۲۲ آگوست ۲۰۲۲، این فیلم پنجمین فیلم کره ای پرفروش سال ۲۰۲۲ با فروش ۱۵,۳۹۱,۰۳۷ دلار آمریکا و ۲,۰۲۷,۲۶۰ پذیرش است.

زیرنویس Emergency Declaration 2021  - بلو سابتایتل

وب‌سایت جمع‌آوری بازبینی Rotten Tomatoes، بر اساس ۲۵ بررسی با میانگین امتیاز ۴.۸/۱۰، ۵۲٪ امتیاز تأیید را گزارش کرد.  Im Soo-yeon از Cine21، اظهار داشت که این فیلم “به جای یک فیلم هالیوودی در مورد هواپیماربایی یا بلایای هوایی شبیه هیولای کارگردان بونگ جون هو است”. در پایان، Im نوشت: “این فیلم جدیدی از کارگردان هان جائه ریم است که “تفکر” و “پادشاه” را کارگردانی کرده است.” او از سکانس تعقیب و گریز خودرو که از شیشه جلوی خودرو در تعقیب فیلم گرفته شده بود، قدردانی کرد. لی در پایان نوشت: «.. اما فیلم به‌عنوان مجموعه‌ای از طرح‌ها باقی می‌ماند که تماماً با پایان‌های پیش پا افتاده و غیر معتبر فیلم پاک می‌شوند». دیدن کارهایی که هان می‌تواند با فضای داخلی یک هواپیما انجام دهد – و تعداد زیادی CGI – کاملاً الهام‌بخش است.» جارد مبارک که در The Film Stage می‌نویسد، فیلم را B- درجه‌بندی کرد و نوشت: «هواپیما در خطر است. تا زمانی که طرحی برای کاهش آن خطر روی زمین ساخته نشود، نمی تواند فرود بیاید. هر چیزی که رخ می دهد این دو حقیقت را تقویت می کند. با این وجود، هرگز خسته کننده نیست.” و طراحی تولید، فیلمبرداری و CGI در داخل هواپیما را “باورنکردنی” ستود. سیریکول اظهار داشت: “فیلم با پیچ و تاب های زیادی پر شده بود که شما واقعاً متوجه مدت زمان طولانی آن نمی شوید. همچنین با اضافه کردن شگفتی های بیشتر و بیشتر، اضطراب و مخاطرات را تقویت می کند.”

زیرنویس Emergency Declaration 2021  - بلو سابتایتل

ترز لاکسون که در Collider می نویسد، فیلم را C+ درجه بندی کرد و نوشت: «با این همه نگه داشتن آن، پرواز اعلامیه اضطراری غیرممکن به نظر می رسد، و این فیلم در سایه فیلم های فاجعه آمیز زندگی می کند که بیشتر از ویژگی های ژانر خود استفاده می کند. از تلاش برای انجام کارهای بیش از حد همزمان.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مزایای درج رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح