کد خبر : 200709
تاریخ انتشار : جمعه 28 مرداد 1401 - 16:21

دانلود زیرنویس فیلم Shamshera 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Shamshera 2022  – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Shamshera 2022 شمشرا یک فیلم اکشن هندی زبان هندی محصول سال ۲۰۲۲ است که توسط آدیتیا چوپرا زیر نظر فیلم یاش راج و کارگردانی کاران مالهوترا ساخته شده است. در این فیلم رانبیر کاپور در اولین نقش دوگانه خود با سانجی دات به عنوان آنتاگونیست در کنار وانی کاپور، رونیت روی، ساوراب

دانلود زیرنویس فیلم Shamshera 2022 شمشرا یک فیلم اکشن هندی زبان هندی محصول سال ۲۰۲۲ است که توسط آدیتیا چوپرا زیر نظر فیلم یاش راج و کارگردانی کاران مالهوترا ساخته شده است. در این فیلم رانبیر کاپور در اولین نقش دوگانه خود با سانجی دات به عنوان آنتاگونیست در کنار وانی کاپور، رونیت روی، ساوراب شوکلا و آشوتوش رانا بازی می‌کند. داستان در حدود ۱۸۰۰s، داستان یک قبیله داکویت و مبارزه آنها برای استقلال در برابر حکومت بریتانیا را دنبال می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Shamshera 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Shamshera 2022 بالی یک مرد قبیله ای از قبیله خامران است که در آرزوی پلیس شدن است و در آنجا از یک پلیس هندی به نام شوده سینگ می خواهد که برای او آزمایشی فراهم کند. شوده سینگ از او می خواهد برای اثبات شایستگی کودکی را کتک بزند و بالی امتناع می کند و جای کودک را می گیرد و مجازات را به دوش می کشد. در آن شب، بالی از گذشته پدرش شمشهرا باخبر می شود.

۱۸۷۱: شمشره از عشایر خمران است که همراه با مردمش به دلیل تبعیض طبقاتی و موقعیتی مورد ظلم مردم کازا قرار گرفت. به همین دلیل، شمشهره با حمله متقابل و غارت پادشاهی، به قزا منتهی می‌شود و در برابر خامرانان شهرت وحشتناکی ایجاد می‌کند. پادشاهان و مردان ثروتمند امپراتوری از انگلیسی ها کمک می گیرند تا قبیله خامران را از جنگل روستای خود دور کنند. انگلیسی ها این معامله را در ازای ۵۰۰۰ سکه طلا می پذیرند.

انگلیسی ها به طایفه خامران حمله می کنند اما شمشهره و مردم قبیله دلاورانه می جنگند و انگلیسی ها فرار می کنند. شمشره پیامی دریافت می کند که اگر قول دهند که از غارت کازا دست بردارند و به قلعه ای خارج از محوطه شهر بروند، قبیله آنها می توانند با آرامش زندگی کنند و احترام از دست رفته خود را بازیابند. شمشرا و افرادش به جنگل می رسند و متوجه می شوند که تله ای است که توسط شوده سینگ هدایت می شود و در آنجا اسیر می شوند که بی رحمانه شکنجه می شوند.

انگلیسی ها به شمشهره می گویند در ازای نجات ایل خمران ۱۰۰۰۰ سکه طلا بدهد. با درک اینکه دستیابی به معامله در داخل قلعه دشوار خواهد بود. شمشره نقشه ای را برای کمک به قبیله برای فرار از قلعه تشکیل می دهد، اما فایده ای نداشت، جایی که او به همسرش در مورد نقشه خود برای اینکه خودش را به عنوان یک خیانتکار معرفی کند، می گوید و همچنین به او می گوید که داستانی بسازد تا قبیله را از کشته شدن نجات دهد. شمشره سعی می کند با بالا رفتن از دیوار قلعه که در آنجا افسران مسئول شمشره را می بینند و به او شلیک می کنند فرار کند و شمشره را زخمی می کند و بعداً توسط شد سینگ به دار آویخته می شود. قبیله با اعتقاد به خائن بودن شمشهره، نسبت به او نفرت پیدا می کند و در نتیجه حقیقت را به خاک می سپارند.

۱۸۹۱: بالی پس از اطلاع از حقیقت، مرگ خود را جعل می کند و با کمک پیر بابا، متحد مورد اعتماد شمشره، از قلعه فرار می کند. زمانی که شمشهره تصمیم گرفت به قلعه نقل مکان کند، چند نفر از خامرانان تصمیم گرفتند در آنجا بمانند، جایی که اکنون در شهری به نام ناگینا ساکن هستند و هویت خود را استتار کرده بودند و برای امرار معاش همه کارهای کوچک شهر را انجام می دادند و منتظر شمشهر بودند. ، همانطور که او می آمد و به آنها کمک می کرد تا احترام و عزت از دست رفته خود را بازیابند.

زیرنویس فیلم Shamshera 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Shamshera 2022 به توصیه پیر بابا و با کمک یک رقصنده محلی به نام سونا، بالی شروع به غارت ثروتمندان کازا می کند و خود را شمشره معرفی می کند. ژنرال انگلیسی نگران شمشهر جدید است. شد سینگ ژنرال را برای عروسی خود دعوت می کند، جایی که ژنرال استنباط می کند که شمشهرا به عروسی خواهد آمد. بالی می‌تواند طلاهای عروسی شد سینگ را بدزدد، اما جوان‌ترین عضو باند او توسط پلیس سادیست تیراندازی می‌شود.

با اطلاعاتی که یکی از اعضای باند بالی داده بود، شد سینگ سرکوبی انجام می دهد و تمام طلاهایی را که این باند تا به حال دزدیده بودند مصادره می کند، جایی که سونا (که فرزند بالی را باردار است) توسط شد سینگ گرفتار می شود و در آنجا قصد کشتن دارد. فرزند او و بالی، اما ژنرال او را متوقف می کند. اگرچه بالی دلشکسته، قصد دارد تاج ملکه را که قرار است به کازا برسد، بدزدد.

علی‌رغم تدابیر شدید امنیتی، بالی تاج ملکه را می‌دزدد و شهرت ژنرال بریتانیایی را لکه‌دار می‌کند. بالی با ژنرال معامله می‌کند تا خامرانان را در ازای تاج ملکه آزاد کند. ژنرال موافقت می کند و بالی با اعضای بازمانده خدمه اش به قلعه کازا باز می گردد. شد سینگ نیروهای انگلیسی را می کشد و تقصیر را به گردن بالی می اندازد و اعتبار بازگرداندن تاج را به ملکه می گیرد، اما مقصر دانستن خمران را فراموش می کند.

خامرانان از قربانی شدن شمشهره از پیر بابا مطلع می شوند و در آنجا خشمگین می شوند و دروازه های قلعه را می شکنند تا در کنار بالی بجنگند. آنها نیروی انتظامی را سلاخی می کنند. بالی با شوده سینگ مبارزه می کند و شوده سینگ را به همین ترتیب به دار می آویزد که در آن شمشره را به دار آویخته است. بالی تاج ملکه را به ژنرال بریتانیا واگذار می کند، زیرا او جان سونا را نجات داده است. خمره‌ها در کنار بالی سوار می‌شوند و امیدوارند که بتوانند زندگی آبرومندانه‌ای داشته باشند.

زیرنویس Shamshera 2022 - بلو سابتایتل

شمشهره نقدهای متفاوت تا منفی را از منتقدان دریافت کرد. آنا ام ام وتیکاد از Firstpost به این فیلم امتیاز ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “رانبیر از نظر بازیگری، جذابیت جنسی، رقصیدن، بی‌حرکتی در صحنه‌های اکشن و شخصیت مغناطیسی، از هر نظر در شمشهر فوق‌العاده است”. تینا داس از The Print به این فیلم امتیاز ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “در حالی که RRR به شدت به VFX متکی است، شمشرای رانبیر کاپور بر قلب تاثیر می گذارد و با زاویه جدید کاست خود و بازی Vaani Kapoor واقعی تر است”. آویناش لوهانا از Pinkvilla به این فیلم امتیاز ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: «شمشرای کاران مالهوترا با بازی رانبیر کاپور، وانی کاپور و سانجی دات مطابق با روند جاری فیلم‌های کاربردی است و دارای میزان مناسبی از درام، اکشن، عاشقانه است. شوخ طبعی و دیگر عناصر ماسالا برای سرگرم کردن مخاطب». موگدا کاپور از دی‌ان‌ای هند به این فیلم امتیاز ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: «رانبیر کاپور در نقش دوگانه می‌درخشد، و فیلم بازگشتی عالی برای بازیگر است». منتقد Filmfare به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “صنعت فیلم جنوب در چند سال اخیر چنین فیلم هایی می سازد و شمشهرا تلاش جسورانه بالیوود برای تکرار این فرمول است. صنعت فیلم هندی به یک رنسانس نیاز دارد و بیایید امیدوارم این فیلم کاتالیزوری برای آن باشد».

Rachana Dubey از The Times of India به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “به طور خلاصه، کارگردان و همکار نویسنده، کاران مالهوترا، مطمئناً در ابتدا به نظر می رسید دید بزرگی داشته است، اما به نظر می رسد اجرای اوست که چنین بوده است. به او خیانت کرد». سونیل دضیا از نیوز ۱۸ به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “شمشهرا واقعاً آن مشت یا هیجان لازم برای ساخت فیلمی در این مقیاس را ندارد. فیلم کمی طولانی به نظر می رسد، آن را مقصر بدانید. ویرایش ضعیف». شالینی لنگر از ایندیان اکسپرس به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “رانبیر کاپور به خوبی در نقش شمشره، رهبر قبیله ای که ابتدا به عنوان طردشدگان رفتار می شد و بعد به او خیانت کرد و در یک قلعه به بردگی نگاه می کرد، خوب است”.  توشار جوشی از ایندیا تودی به این فیلم امتیاز ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: «شمشهره آشفتگی است که برای نجاتش به چیزی بیش از نیروی ستاره نیاز دارد».  سوکانیا ورما از ردیف به این فیلم امتیاز ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “مشکل شمشهرا ناتوانی تکان دهنده ای در حمایت از ایده های غم انگیز خود با درام گیرا است. نتیجه هدر دادن نه یک بلکه دو رانبیر کاپور است”. تاران آدارش برای بالیوود هونگاما به این فیلم امتیاز ۱.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “با فیلمنامه قدیمی و طرح قابل پیش بینی شمشهرا در زمان بزرگی می لنگد”. سایبال چاترجی از NDTV به این فیلم امتیاز ۱ از ۵ ستاره داد و نوشت: «اخلاق داستان برای رانبیر کاپور – بازیگر از این پس باید قبل از خرید فیلمنامه‌هایش را با دید انتقادی بیشتری بخواند. او این را مدیون استعدادش است».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مزایای درج رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح