کد خبر : 201538
تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 شهریور 1401 - 11:28

دانلود زیرنویس فیلم Sita Ramam 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Sita Ramam 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Sita Ramam 2022 سیتا رامام  یک فیلم درام عاشقانه و رمانتیک به زبان هندی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی هانو راگاواپودی و تهیه‌کنندگی ویجایانتی موویز و سواپنا سینما است. دولکر سلمان، مرونال تاکور (در اولین فیلم تلوگو)، راشمیکا ماندانا و سومانت در این فیلم بازی می‌کنند. در سال ۱۹۶۴، ستوان

دانلود زیرنویس فیلم Sita Ramam 2022 سیتا رامام  یک فیلم درام عاشقانه و رمانتیک به زبان هندی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی هانو راگاواپودی و تهیه‌کنندگی ویجایانتی موویز و سواپنا سینما است. دولکر سلمان، مرونال تاکور (در اولین فیلم تلوگو)، راشمیکا ماندانا و سومانت در این فیلم بازی می‌کنند. در سال ۱۹۶۴، ستوان رام، یک افسر یتیم ارتش که در مرز کشمیر خدمت می کند، نامه های عاشقانه ناشناس از سیتا ماهالاکشمی دریافت می کند. رام در مأموریتی است که سیتا را پیدا کند و عشقش را پیشنهاد کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Sita Ramam 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Sita Ramam 2022 در سال ۱۹۶۴، مجاهدین، یک افراطی پاکستانی، رابطه برادرانه بین مسلمانان کشمیری و هندوها را تایید نمی کند. او قصد دارد پیوند را قطع کند و آنها را از هم جدا کند. او قویاً معتقد است که ارتش هند دلیل اتحاد است. او به شستشوی مغزی نوجوانان در پاکستان متوسل می شود و آنها را به کشمیر می فرستد. او به آنها توصیه می کند که با لباس مبدل زندگی کنند تا نقشه هایش عملی شود.

در سال ۱۹۸۵، افرین یک تبه‌کار خشمگین پاکستانی در لندن است که از هر چیزی در مورد هند بدش می‌آید. او به انتقام سوزاندن پرچم پاکستان، ماشین یک نیکوکار هندی به نام آناند مهتا را به آتش کشید. هیئت مدیره دانشگاه از او می خواهد که از او عذرخواهی کند. از آنجایی که آفرین دوست ندارد از سرخپوستان متاسف باشد، نیکوکار دو انتخاب به او می دهد: یا ۱ میلیون (۱۰ لک INR) به عنوان غرامت به او بدهد یا به زندان برود. او که یک وطن‌پرست سرسخت و معذرت‌خواه است، تصمیم می‌گیرد به او غرامت بدهد و به پاکستان برمی‌گردد تا با پدربزرگش، سرتیپ طارق، ارتش پاکستان ملاقات کند که به او پولی برای جبران خسارت داده است. اما با ورود به پاکستان متوجه می شود که پدربزرگش فوت کرده است. او در وصیت نامه خود از او می خواهد که نامه ای را که نتوانست در سال ۱۹۶۵ توسط ستوان ارتش هند رام به معشوقش سیتا ماهالاکشمی از هند بفرستد. پس از انجام موفقیت آمیز این کار، او ثروت او را به ارث خواهد برد. اگرچه در ابتدا افرین تمایلی نداشت، اما موافقت می کند که نامه را به او تحویل دهد تا بتواند ثروت طارق را به ارث ببرد.

او در جستجوی سیتا به حیدرآباد می رود. بالاجی، کارشناس ارشد او در دانشگاه لندن، او را همراهی می کند. او به آدرس می رسد، اما متوجه می شود که یک کالج خانم است. او از سوبرامانیام، که بیش از بیست سال است در آنجا کار می کند، درباره سیتا می پرسد. او به افرین می گوید که این کالج زمانی کاخ سلطنتی نواب حیدرآباد بوده که توسط شاهزاده نور جهان برای تحصیل دختران اهدا شده است. او همچنین می افزاید که بیست سال پیش کسی به نام سیتا آنجا نبود. بدون سرنخ، افرین قادر به یافتن سیتا بدون هیچ جزئیاتی نیست. پس از گرفتن ایده، او به دنبال رام می رود و به آدرس ستوان ویکاس وارما که در هنگ رام در کشمیر بود، می رسد. افرین پس از ملاقات با او، از او در مورد رام می پرسد. او بعداً با دوست رام دورجوی شارما و ویشنو شارما برتر رام ملاقات می‌کند و داستان رام را می‌آموزد.

در سال ۱۹۶۴، مجاهدین که نوجوانان را به کشمیر فرستاد، محل اختفای ارتش هند را به آنها می دهد. سرگرد سلوان پس از اطلاع از آنها، به ارتش دستور می دهد تا نوجوانان پاکستانی را دستگیر کرده و بکشند، زیرا آنها می توانند امنیت هندی ها را در کشمیر به خطر بیندازند. با این حال، نقشه آنها نتیجه معکوس می دهد زیرا مسلمانان کشمیری در منطقه، که جوانان را متعلق به خود می پنداشتند، به هر سربازی که مسئول کشتن جوانان بود حمله کردند. مجاهدین که می دانستند این اتفاق خواهد افتاد، وارد کشمیر می شوند و مسلمانان کشمیری را شستشوی مغزی می دهند.

مسلمانان خشمگین خانه های پاندیت های کشمیری در آگارتا را به آتش کشیدند. رام با آگاهی از اینکه آنها تحت نفوذ مجاهدین هستند سعی می کند جلوی آنها را بگیرد. رام خبرچین را دستگیر می کند و حقیقت را برای مسلمانان کشمیری فاش می کند. پس از اطلاع از حقیقت، آنها به دلیل تلاش برای تحریک یک شورش مذهبی و کمک به ارتش هند در خاموش کردن آتش عذرخواهی می کنند. این خبر ملی می شود و همه از این موضوع مطلع می شوند. علاوه بر این، رام و یاران هنگ او به قهرمانان ملی تبدیل می شوند.

یک خبرنگار هندی، ویجایالاکشمی، برای مصاحبه با آنها می آید و از طریق آن متوجه می شود که رام یتیم است. روز بعد، او در رادیو به همه درباره رام می گوید و از همه در هند می خواهد که عشق خود را برای او بفرستند. در نتیجه، رام نامه های زیادی از مردم سراسر هند دریافت می کند که او را برادر و پسر خودشان می دانند. او از اینکه می‌داند اکنون خانواده بزرگی دارد و شروع به نوشتن نامه برای پاسخ به همه آنها می‌کند، بسیار خوشحال است. یکی از آنها نامه ای است که سیتا ماهالاکشمی نوشته و او را شوهرش خطاب کرده است. او متعجب می شود و مرتباً نامه هایی بدون آدرس از او دریافت می کند.

زیرنویس فیلم Sita Ramam 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Sita Ramam 2022 یک روز، ویکاس و او بر اساس جزئیات دقیق ارائه شده توسط سیتا در نامه ها، سوار همان قطار می شوند. او تمام قطار را جستجو می کند و می تواند او را پیدا کند. معمایی که در نامه او نوشته شده را تکرار می کند تا او را بشناسد. شماره تلفن ثابت دوستش را به او می دهد و از قطار خارج می شود. به محض ورود به خانه دوستش، دورجوی شارما، متوجه می شود که تلفن یک هفته است که مرده است. سیتا در جستجوی رام در خانه دورجوی می آید. آنها ملاقات می کنند و رام با احتیاط از او عکس می گیرد.

او دوباره بدون دادن آدرس به او می رود. رام سپس در جستجوی سیتا به یک نمایش جادویی می‌رود و با دوستش ملاقات می‌کند که فاش می‌کند که سیتا نامه‌های زیادی برای او می‌نوشت اما فقط تعداد کمی از آنها را ارسال کرده است. او متوجه می شود که سیتا یک معلم رقص است که در کاخ شاهزاده نور جهان در حیدرآباد زندگی می کند تا کاتاک را به او آموزش دهد. او با کمک سوبرامانیام وارد قصر می شود و سیتا را ملاقات می کند. او متوجه می شود که او را از شورش ها در آگارتا نجات داده است و این اولین برخورد او با او بود. با این حال، در آن زمان قادر به دیدن چهره او نبود.

بعدها مشخص شد که سیتا کسی نیست جز پرنسس نور جهان. اتحاد ازدواج او با شاهزاده عمان به منظور نجات کارخانه ها و مشاغل خانواده اش که در عمان تسخیر شده بودند، تنظیم می شود. او برای خداحافظی نهایی خود با رام می رود، اما در نهایت چهار روز بعد او را همراهی می کند، جایی که آنها با خانواده اش (کسانی که نامه ها را برای او نوشته اند) ملاقات می کنند. سیتا و رام توسط یک روزنامه نگار جاسوسی می شوند که روی عکس های آنها کلیک می کند. بعداً، رام سیتا را در قصر پیاده می کند و به کشمیر می رود. این تصاویر در روزنامه منتشر می شود و عشق شاهزاده خانم را به یک مرد عادی نشان می دهد. سیتا به برادرش نشان می دهد که این خبر درست است و اتحاد خود را لغو می کند. او به سمت رام به کشمیر می رود. آنها مدتی را با هم می گذرانند و نور با همتایان رام به عنوان سیتا ملاقات می کند. آنها به شام ​​می روند و با ویشنو شارما و خانواده اش ملاقات می کنند. با این حال، آنها توسط یک جوان به دنبال انتقام برای برخوردهای قبلی مورد حمله قرار می گیرند. او را می گیرند و محل دقیق مجاهدین را به دست می آورند. رام به جوان قول می دهد که خواهر کوچکترش وحیده را از دست مجاهدین نجات دهد.

ارتش یک ماموریت مخفی برای سرنگونی مجاهدین برنامه ریزی می کند و به سربازان هشدار می دهد که اگر دستگیر شوند، توسط ارتش طرد شده و به عنوان خائن اعلام خواهند شد. رام، ویشنو شارما و تیمش با عبور از مرز هند عازم عملیات می شوند و مجاهدین را با موفقیت اعدام می کنند. با این حال، سرتیپ طارق از آتش‌سوزی‌هایی که در نتیجه تیراندازی متقابل شروع شده است، نگران می‌شود و به سمت محل آن‌ها حرکت می‌کند. رام و تیمش در حال رفتن هستند که رام صدای گریه دختری را می شنود و متوجه می شود که این گریه مال وحیده است. او برای نجات او وارد می شود.

با این حال، رام به همراه ویشنو شارما توسط ارتش پاکستان دستگیر می شوند، در حالی که سایر سربازان با موفقیت فرار می کنند. رام وحیده را به سرتیپ طارق تحویل می دهد. آنها بی رحمانه شکنجه می شوند تا مختصات را به پایگاه ارتش هند در کشمیر فاش کنند، اما ژنرال ارتش به رام و ویشنو رحم می کند و به آنها رسیدگی می کند. سربازان پاکستانی روزی در حالی که از زور وحشیانه بر آنها استفاده می کنند، می توانند ویشنو را وادار کنند تا مختصات پایگاه ارتش هند را برای آنها فاش کند و در ازای آزادی خود و آسیبی به خانواده اش وارد نشود. ویشنو آزاد می شود، اما آنها رام را به دار آویخته می کنند تا روحیه ارتش هند را تضعیف کنند. در نتیجه پایگاه های ارتش هند در کشمیر ویران می شود و رام به عنوان یک خائن معرفی می شود. رام قبل از اعدام، نامه ای به سیتا می نویسد و از ژنرال ارتش می خواهد که آن را به او برساند.

در سال ۱۹۸۵، افرین متوجه می شود که ژنرال ارتش در واقع پدربزرگ او طارق بوده است. علاوه بر این، کودکی که رام در جریان آتش سوزی جان او را نجات داد، خود افرین است. یک افرین تغییر یافته، با دلی سنگین، نامه را از طریق بالاجی به سیتا می‌رساند، جایی که آنها از بی‌گناهی رام مطلع می‌شوند و همچنین بریده‌ای از روزنامه ضمیمه آن را می‌یابند، درباره «شاهزاده نور جهان حیدرآباد که عاشق مردی عادی است». هم افرین و هم بالاجی متوجه می شوند که رام از هویت واقعی سیتا به عنوان یک مسلمان می دانست و اهمیتی نمی داد. افسوس که با نامه رام و افرین به عنوان مدرک و شاهد، دستور تحقیق درباره ویشنو شارما و هنگ او صادر می شود. با این حال از سر آبروریزی با هفت تیر سرویس خود به خود شلیک می کند. سیتا موفق می شود بی گناهی رام را ثابت کند و نام و افتخار او را در ارتش هند بازگرداند.

زیرنویس Sita Ramam 2022 - بلو سابتایتل

سیتا رامام نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. Neeshita Nyayapati از The Times of India به این فیلم امتیاز ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “با سیتا رامام، هانو موفق می شود داستانی تکان دهنده و فیلمی زیباشناختی بصری و دلپذیر ارائه دهد”. Jayadeep Jayesh از Deccan Herald به این فیلم امتیاز ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Sita Ramam روح خود را با فیلم کلاسیک بالیوود Veer Zara به اشتراک می گذارد. با این حال، هویت خود را حفظ می کند”.  Jeevi از Idlebrain.com به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “در کل، سیتا رامام یک داستان باکلاس از عشق ابدی است”. پریانکا ساندار از Firstpost به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و فیلم را “داستانی زیبا از عشق و از دست دادن” نامید. باندا کالیان از سامایام به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “سیتا رامام جذاب، لذت بخش و احساس زیبایی است”. Anji of Sakshi به این فیلم امتیاز ۳ از ۵ ستاره داد، موسیقی، فیلمبرداری و کارگردانی را تحسین کرد و فیلم را “یک داستان عاشقانه زیبا” نامید. Soundarya Athimuthu از The Quint به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Sita Ramam داستان عاشقانه تلخی را ارائه می دهد که حاوی پیام های اجتماعی-سیاسی است”.

Janani K از India Today به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Sita Ramam نیز یک موزیکال است، برخلاف داستانی عاشقانه در مورد جنگ”.  بالاکریشنا گانشان از The News Minute به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “سیتا رامام تلاش زیادی می کند تا داستان عاشقانه سیتا و رام را به داستانی تلخ تبدیل کند، اما با نگارش ضعیف، فیلم پاسخ دلخواه را نمی گیرد.” او همچنین عقیده داشت که شخصیت ونالا کیشور به لرد هانومان مربوط می شود، که به راما در سفرش برای یافتن سیتا در رامایانام کمک می کند.  Manoj Kumar R از ایندیان اکسپرس به فیلم ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “حضور دولکور سلمان و مرونال تاکور در صفحه نمایش کمی به روایت کسل کننده می افزاید. این فیلم عمدتاً از ظاهر خوب بازیگرانش استفاده می کند. آن را قابل تحمل کن». Gautama Bhaskaran از News 18 به این فیلم امتیاز ۱.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Sita Ramam تمام اجزای یک طرح متورم را دارد که با تصادفی همراه شده و شبیه به شبکه ای از نامحتمل ها است”.

منتقدی برای Telangana Today اظهار داشت: “این فیلم برای طرفداران آراسته Dulquer است. او یک جذاب طبیعی است و تفاوت های ظریف نقش خود را درک می کند”. هاریچاران پودیپدی، در نوشتن برای هندوستان تایمز، اظهار داشت: «فیلم دولکر سلمان و مرونال تاکور داستانی از عشق است که درگیری بین هند و پاکستان را نیز به‌طور پخته و حساس می‌گیرد».  سانگیتا دوی دوندو از هندو نیز در همین راستا نوشت: “حماسه عاشقانه دنیای قدیم هانو راگاواپودی پر از جدیت است و با اجرای جذاب دولکر سلمان و مرونال تاکور کمک می کند”. شاهزاده اسکندر اونمانوراما اظهار داشت: “سیتا رامام یک داستان عاشقانه صمیمانه در فضایی پر از نزاع است”. ۱۲۳ تلوگو نوشت: “در کل Sita Ramam یک داستان عاشقانه زیبا است. فیلم نیمه اول مناسب و نیمه دوم عالی دارد. بازی های درخشان توسط همه بازیگران اصلی، روایت دلنشین و نوشته شاعرانه شما را تحسین برانگیز و دلگرم می کند.

زیرنویس Sita Ramam 2022 - بلو سابتایتل

سیتا رامام در روز افتتاحیه خود، کلکسیون ناخالص ۵.۲۵ کرور روپیه (۶۶۰۰۰۰ دلار آمریکا) را در سراسر جهان جمع آوری کرد. در همان روز، ۴۰۰ هزار دلار در باکس آفیس ایالات متحده به دست آورد. در نه روز، این فیلم در مجموع یک میلیون دلار در باکس آفیس ایالات متحده کسب کرده است. این فیلم در ۱۰ روز ۵۰ کرور روپیه فروش جهانی جمع آوری کرد و به عنوان یک موفقیت تجاری در گیشه ظاهر شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مزایای درج رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح