کد خبر : 201775
تاریخ انتشار : یکشنبه 20 شهریور 1401 - 18:51

دانلود زیرنویس فیلم Thallumaala 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Thallumaala 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Thallumaala 2022 یک فیلم اکشن کمدی سیاه هندی به زبان مالایلامی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی خالد رحمان و تهیه‌کنندگی عاشیق عثمان است. این فیلم توسط محسن پراری و اشرف حمزه نوشته شده است که تووینو توماس، کالیانی پریادارشان و شاین تام چاکو در نقش‌های اصلی آن بازی می‌کنند. برای دانلود زیرنویس اینجا

دانلود زیرنویس فیلم Thallumaala 2022 یک فیلم اکشن کمدی سیاه هندی به زبان مالایلامی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی خالد رحمان و تهیه‌کنندگی عاشیق عثمان است. این فیلم توسط محسن پراری و اشرف حمزه نوشته شده است که تووینو توماس، کالیانی پریادارشان و شاین تام چاکو در نقش‌های اصلی آن بازی می‌کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Thallumaala 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Thallumaala 2022 داستان با روایت وازیم در مورد دعوا شروع می شود، که ۲ سال پیش در جریان عروسی وازیم با وبلاگ نویس محبوب Fathima Beepaathu Beevi رخ داد. به دلیل درگیری، Wazim با عنوان Manavaalan به یک سلبریتی اینترنتی بدنام تبدیل می شود. دو سال قبل، وازیم با دوستانش – جمشی، ویکاس و راجش – ملاقات می کند. دوستی جمشی و وزیر به دلیل دعوا در مسجدی که به دلیل پا گذاشتن وظیم بر کفش جمشی اتفاق افتاد، شروع شد. بعداً هر دو به همراه ساتر دوست قدیمی وازیم عازم یک مسابقه فوتبال می شوند که با دعوای ویکاس و راجش قطع می شود. با پیوستن این سه نفر به مبارزه، دایره دوستی گسترش یافت. چند روز بعد، پدر وزیر یک سینما را اداره می کند.

در تئاتر، Wazim با Beepaathu آشنا می شود، جایی که آنها با هم دوست شدند، و Beepathu از Wazim برای افتتاحیه مغازه دعوت می کند، اما به دلیل دعوا با جمشی، Vikas و Rajesh نتوانست شرکت کند. بعداً دوستان با امگا بابو ملاقات می کنند تا جمشی را تسویه کنند، اما نتوانستند نتیجه را تسویه کنند زیرا وظیم به صیاد سیلی زد که وظیم یک امتیاز دیگر برای تسویه حساب دارد. بعداً، ساتر، بیپاتو را برای تماشای فیلمی به تئاتر وازیم می‌آورد، اما سیاد و گروهش مداخله می‌کنند، جایی که دعوای دیگری شروع می‌شود که منجر به نابودی تئاتر می‌شود. در نهایت وزیر به دبی اعزام شد. دو سال بعد، وازیم به خانه برمی گردد و دوباره بیپاتو را ملاقات می کند. آنها عاشق می شوند و تصمیم به ازدواج می گیرند. در همین حین، دوستان وازیم درگیر دعوای دیگری با باند رجی می شوند که منجر به جراحات شدید برای گروه وازیم می شود.

رجی سعی می‌کند تا همه چیز را حل کند، اما در طول عروسی Wazim به دعوای دیگری منجر می‌شود. این دعوا ازدواج وازیم را به هم می زند و وازیم دوباره به دبی بازگردانده می شود. دو سال بعد، وازیم یک سلبریتی اینترنتی است که به خانه برمی گردد و متوجه می شود که بیپاتو با شخص دیگری نامزد می کند. در همین حین، رجی برای تسویه حساب دعوای عروسی با وازیم آشنا می شود. یک نبرد تن به تن آغاز می شود، جایی که Reji Wazim را شکست می دهد. رجی که اکنون مردی شاد است، تصمیم می گیرد وازیم و بی پاتو را دوباره متحد کند و در آنجا به دبی می رسند تا او را ملاقات کنند. وقتی وازیم و گروهش برای ملاقات با بیپاتو می‌رسند، امگا بابو می‌رسد، جایی که دعوای دیگری بین گروه وازیم و امگا بابو شروع می‌شود تا حساب جمشی را تسویه کند.

زیرنویس فیلم Thallumaala 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Thallumaala 2022 در اکتبر ۲۰۱۹، Thallumaala به عنوان دومین کارگردان محسن پراری با عاشیق ابو و ریما کالینگال به عنوان تهیه کنندگان معرفی شد.  سوشین شیام موسیقی را اجرا می کرد و تووینو توماس و سوبین شهیر در آن زمان به عنوان بازیگران اصلی معرفی شدند. بعداً در فوریه ۲۰۲۰، محسن پراری اعلام کرد که تنها قسمت فیلمنامه را انجام خواهد داد و خالد رحمان کارگردان فیلم خواهد بود. عاشیق عثمان جایگزین عاشیق ابو و ریما کالینگال به عنوان تهیه کننده شد. سوبین شهیر نیز از این فیلم کنار رفت و شاین تام چاکو به عنوان جایگزین آمد. گزارش شده بود که رکس ویجایان و شهاباز امان به عنوان کارگردان موسیقی با سوشین شیام که تنها بر روی موسیقی پس‌زمینه کار می‌کند، ملحق خواهند شد.

در ۷ مارس ۲۰۲۲، دو نفر در بیمارستانی بستری شده‌اند که ادعا می‌کنند شاین تام چاکو آنها را مدیریت کرده است. این حادثه زمانی رخ داد که مردم محلی مستعمره کالاماسری HMT از عوامل فیلم در مورد ریختن زباله در حین فیلمبرداری سوال کردند.  بعداً پلیس وارد عمل شد و به کارها پایان داد.

موسیقی متن اصلی توسط ویشنو ویجی ساخته، برنامه‌ریزی و تنظیم شده است و اشعار آن توسط محسن پراری نوشته شده است. این آلبوم دارای یک آهنگ تبلیغاتی با عنوان “Manavalan Thug” نوشته و اجرا شده توسط دابزی و SA، آهنگسازی دابزی است که در فیلم گنجانده نشده است اما در آلبوم موسیقی متن اصلی که در ۱۰ آگوست ۲۰۲۲ منتشر شد، فهرست شده است.

در ۳ آوریل ۲۰۲۲، اولین پوستر نگاه از فیلم منتشر شد. پوستر یک تووینو توماس رنگارنگ را نشان می داد که بالای یک ماشین نشسته بود. تریلر نمایشی در ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شد. در ۸ آگوست ۲۰۲۲، یک نمایش تریلر بر روی دیوار بیرونی دبی فستیوال سیتی مال برگزار شد. همچنین عنوان فیلم با استفاده از فناوری لیزر روی آبنما نوشته شده است. این اولین باری بود که یک فیلم مالایایی به عنوان بخشی از تبلیغ خود، در آب نقاشی می کشید. در ۱۰ اوت، بازیگران قرار بود برای تبلیغ فیلم از مرکز خرید HiLITE در کالیکات بازدید کنند. با این حال، جمعیت در تعداد زیادی در محل حاضر شده بودند، که باعث شد سازندگان رویداد تبلیغاتی را لغو کنند.  بازیگر تووینو توماس گفت که قبلاً هرگز چنین جمعیت زیادی را در هیچ کجا ندیده است.

آهنگی تبلیغاتی با عنوان Manavaalan Thug نوشته، آهنگسازی و اجرای Dabzee & SA در کانال YouTube Muzik 247 در ۱۰ آگوست ۲۰۲۲ منتشر شد.  این آهنگ نقدهای بسیار مثبتی را جمع آوری کرد.

زیرنویس فیلم Thallumaala 2022 - بلو سابتایتل

Nirmal Jovial of The Week به این فیلم ۴/۵ ستاره داد و گفت: “با فیلمنامه ای قوی – که با طعم قوی مالابار تکمیل شده است – آنچه را که در عنوان خود وعده می دهد و موارد دیگر را ارائه می دهد. Thallumaala فیلمی با ساختار روایی غیرخطی است. طرح داستان به فصل‌های مختلف تقسیم می‌شود. رحمان از این ساختار روایی استفاده می‌کند تا به مخاطب دیدی موازی از زمان حال و گذشته قهرمان داستان بدهد. این امر همچنین تضمین می‌کند که انرژی فیلم در هیچ‌یک از نیمه‌ها افت نمی‌کند. فیلمنامه توسط اشرف حمزه و محسن پراری درجه یک است.

Cris of The News Minute این فیلم را “پر سر و صدا، کارتونی و سرگرم کننده” نامید و به آن ۳.۵/۵ ستاره داد. “این آزمایشی با E بزرگ است. شما می توانید از آن لذت ببرید، یا درک کنید که این چیزی قابل توجه است و نوع شما نیست. اما اگر شما از نوع کنجکاو هستید، می خواهید بدانید که H این چیست؟ شاهزاده الکساندر از اونمانوراما فیلم را با عنوان “سواری سرگرم کننده که در حال و هوای نسل جدید لنگر انداخته است” بررسی کرد و گفت: “تالومالا از نظر تکنیک و روایت بیشتر یک تجربه شاد است. استفاده از فناوری و گرافیک به خوبی با جوانانی که می توانند با شخصیت ها ارتباط برقرار کنند به دلیل خودانگیختگی و عدم ترس از عواقب، طنین انداز می شود.

S.R. Praveen of The Hindu به خاطر سکانس‌های اکشن و مهارت تکنیکی‌اش تحسین کرد، اما به فقدان ماهیت در روایت و همان پنهان‌کاری حیله‌گرانه با سبک غیرخطی و روال بی‌امان مبارزه-آهنگ-مبارزه اشاره کرد که باعث می‌شود فرد بدون فضای تنفسی به نمایش درآید. فکر کردن

زیرنویس Thallumaala 2022 - بلو سابتایتل

این فیلم یک موفقیت مالی بود و تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم تووینو توماس شد. در روز افتتاحیه، فیلم ۷.۴ کرور و ۱۵ کرور روپیه از روز اول و دوم در سراسر جهان فروخت. در چهارمین روز اکران، این فیلم ۳۱ کرور در باکس آفیس به دست آورد و از کلکسیون مادام العمر سه فیلم دیگر تووینو در سال ۲۰۲۲ – واشی، دوست عزیز و ناآرادان در کمتر از یک هفته پیشی گرفت. این فیلم ۷۱.۳۶ کرور پس از ۲۵ روز نمایش در سینما جمع آوری کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مزایای درج رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح